Број на оглас: 4066942
Објавен на: 28.10.2021, 11:26
1 / 12

Mercedes Benz C200 Cdi Elegance 2007/8

8.500 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 200
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Mercedes Benz C200 Cdi 136 Ps Elegance Krem Koza Krem Interiror Exlusive Praen Servis Ulje Filteri Castrol 5/40W Novi Gumi Dunlop Alu Fellni 17 Xenon Greaci Na Sedista So Servisna Kniska Site Servisi Vo Germania 2 Kluca Doneseno Od Germania Kolata E Fabrika.Moze Zamena So Vasa Doplata So Realna Ponuda