Број на оглас: 4066917
Објавен на: 25.10.2021, 10:22
1 / 10

Delovi Citroen C3 1.4 75ks Pluriel

1 €
Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Златна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


D e l o v i

Citroen C3 1.4 75ks model Pluriel

077 873 777

Voziloto e 100% Funkcionalno