Број на оглас: 4066764
Објавен на: 18.10.2021, 20:00
1 / 11

Golf 4 1.9TDI 1999 god.Registriran do 08/2022Godina

1.399 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2022
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Golf 4,1.9TDI,1999 godina,Registriran do Avgust 2022 Godina,Set Rebrast smenat pred 1000 Km,Nov Gans akumulator 100ka,Gumi kratko koristeni,Centrirana napred nazad komplet,centralno,Klima,MOZNA ZAMENA PREDNOST KARAVAN!Za Poveke Info INBOX!!!