Број на оглас: 4066475
Објавен на: 01.10.2021, 09:33
1 / 8

VW POLO 1.4TDI 75KS NAVI

3.400 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2022
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🆕️VW POLO 1.4TDI 75KS 2006G🆕️
🔥🔥🔥 CENA 3400E🔥🔥🔥
📱📱📱078236950📱📱📱
❄KLIMA ISPRAVNA❄

RADIO CD MP3 USB
TOP SOSTOJBA BEZ MAANI
NOV UVOZ PLATENO SE DO REG.