Број на оглас: 4066304
Објавен на: 15.10.2021, 12:56
1 / 5

plac, niva, zemjiste pozadi NABIZI -3581 M2

20 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
3581 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


СЕ ПРОДАВА плац на 2837/61 со 3581 м2 позади Набизи -Струга .

ПЛАЦОТ СЕ НАОЃА НА ПРВА ЛИНИЈА ОД АВТОПАТОТ И ЖЕЛЕЗНИЧКАТА НА --- КОРИДОРОТ 8 СТРУГА -ЌАФАСАН.

ЦЕНА 20 ЕУР/М2

КОНТАКТ

077 687 771