Број на оглас: 4066125
Објавен на: 16.10.2021, 12:54
1 / 1

Huawei Mate20 lite екстра состојба

6.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Huawei
Модел:
Mate 20 lite
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава Huawei Mate20 lite , комплетно пакување со кутија, одлично сочуван без гребки.

Отклучен на сите мрежи.

Можност за достава низ цела Македонија