Број на оглас: 4065898
Објавен на: 02.12.2021, 09:37
1 / 5

Opel Corsa Van

2.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2009
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e odlicno socuvana 1.3
Cenata e bez ddv