Број на оглас: 4065845
Објавен на: 20.10.2021, 15:25
1 / 1

Dell Latitude E7440

270 € Цената не е фиксна
Производител:
Dell
Xaрд диск HDD:
250 GB
РАМ Меморија:
16 GB и повеќе
Модел на процесор:
Intel Core i7
Тип на хaрд диск:
SSD
Големина на екран:
13 - 14 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Продавам 3 Dell лаптоп компјутери. Компјутерите се во екстра состојба, користени се 4 месеци.

Конфигурација:

Процесор: Intel Core i7-4600U
РАМ: 16 GB
ССД: Samsung 256 GB