Број на оглас: 4065716
Објавен на: 25.09.2021, 13:00
1 / 4

Sony PlayStation 2

1 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS1 - Sony PS2

Вид на оглас: Се продава


Sony PlayStation 2
Нечипуван од УСА со сите потребни кабли ои додатоци
Два Контролери
60 оригинални игри