Број на оглас: 4065705
Објавен на: 25.09.2021, 13:00
1 / 11

Prodavam Hyundai Tucson.

5.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Hyundai
Модел:
Tucson
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
83 kw / 113 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Hyundai Tucson 2.0,
83kw
127000km.
Top sostojba
Napraven golem servis, I hemisko!
070305621