Број на оглас: 4065539
Објавен на: 14.10.2021, 14:53
1 / 7

Honda pcx 125

2 €
Марка:
Honda
Вид:
Скутер
Година:
2011
Модел:
Pcx 125
Километри:
15000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava honda pcx 125
So pominati 18.000km
Prv sopstvenik