Број на оглас: 4065487
Објавен на: 10.10.2021, 17:56
1 / 6

Opel vektara 20dti 101 fabrika extara cena za kes

1.666 €
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mnogu zdrava kola site servis na vreme