Број на оглас: 4065453
Објавен на: 22.11.2021, 19:57
1 / 6

OPEL Corsa 1.4 benzin 2013god

По Договор 5.500 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2013
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.11625
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Corsa 1.4 benzin 2013 god
100.xxx km pominati
donesen od CH
full oprem

Ekstra socuvan

za info 070366387