Број на оглас: 4065379
Објавен на: 16.10.2021, 07:31
1 / 12

FIAT BRAVO 1.9MTJ 120 KS 2007 perfektno

38 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Bravo
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlichna sostojba, fuul oprema, klima ladi, ima I kuka so kluch, plateno sve do registracija