Број на оглас: 4065036
Објавен на: 04.07.2022, 09:29
1 / 10

Busenje na armiran beton so dijamantska kruna

1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Санитарии водовод клима парно

Вид на оглас: Се продава


Бушење на армиран бетон (мермер камен и било кој друг вид на материјал ) со дијамантска круна од F40 до F300. работиме и со договор на дело за поголема количина на отвори.

Mozete da ne najdete i na:
Instagram- Vodovod skopje/Busenje kruna
Ili na linkot

https://instagram.com/vodovodskopje?utm_medium=copy_link