Број на оглас: 4064702
Објавен на: 25.09.2021, 11:54
1 / 4

Yamaha R6 mnogu socuvana 99

2.000 € Цената е фиксна
Марка:
Yamaha
Вид:
Спортски
Година:
1999
Модел:
R6
Километри:
40000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Dobra sostojba i mnogu brza
Zamena moze so drugo vozilo, ponudete so sliki i cena na viber 078349459
2000€ fiksna cena, za ponisko ne !