Број на оглас: 4063553
Објавен на: 27.10.2021, 15:52
1 / 11

Opel Movano - Патничко 8+1

4.250 € Цената не е фиксна 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Комбето е во перфектна состојба.
Регистрирано е до мај 2022 година.
Користено е само за приватни потреби (превоз на музички инструменти).

Година на производство: 1998
Поминати километри: 280 000km

*ЦЕНА ПО ДОГОВОР
*Контакт: 071 346 521 - Злате