Број на оглас: 4063234
Објавен на: 13.10.2021, 23:10
1 / 1

Нови Неотпакувани ПАМУК!!!

1.200 МКД
Tип на облека:
Пантолони
Големина:
XL
Боја:
Бела

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Ги продавам бидејќи велечината не ми одговара…
Праќам по карго до сите градови во МК
Матрејалот и дизајнот се ЕКСТРА !!!