Број на оглас: 4063194
Објавен на: 23.10.2021, 09:07
1 / 12

Toyota Rav 4 2.2dizel 150ks!! Facelift!! 2012god!

10.990 €
Марка:
Toyota
Модел:
RAV 4
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2022
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Djipot e uvezen,plateni se site davacki do registracija!!
2.2dizel 150ks!!
Facelift, 4x4!!
170000km!!
Full oprema,koza,tempomat,parking senzori,4x4,novi gumi,klimatronik,abs,esp,itn!!
Djipot e kako nov bez tocka!!
Moze da se proveri vo servis!!
Moze da se proba 24h koj saka moze da ja proba bez da ja plati!!
Davame garancija od 30000km za isprvnost na voziloto!!