Број на оглас: 4062882
Објавен на: 09.10.2021, 13:00
1 / 8

BMW F10 525d

14.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
525
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2022
Сила на моторот:
204 kw / 277 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirano pred 1 mesec, novi gumi! Voziloto e doneseno od Germanija 2015 Godina i e kupeno od prv gazda!
Realni kilometri bez zameni samo kes!