Број на оглас: 4062837
Објавен на: 01.12.2021, 13:03
1 / 8

Renault Clio 1.5 dci

6.300 €
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Renault clio vo odlicna sostojba pali vozi redovno servisiran so novi zimski i letni gumi. Kolata moze da se vide i proba vo sekoe vreme