Број на оглас: 4062568
Објавен на: 12.10.2021, 10:20
1 / 5

Bandazi 5x112 15 VW Passat Audi

100 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
8J
Дијаметар:
15
Дијаметар на дупка:
112
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazi 5x112 15ki

070353665