Број на оглас: 4061084
Објавен на: 04.12.2021, 09:46
1 / 2

Се издава деловен простор

1 €
Квадратура:
800 m²
Mickov
Industriska
Неготино
Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се продава


Се издава деловен простор на Индустриска бб во Неготино (Ресторант Лав). Објектот е погоден за маркет,казино,салон за бела техника,салон за мебел,конфекција,ресторант и повеќе намени. Сопствен магацински простор ,сопствен паркинг и др.