Број на оглас: 4059498
Објавен на: 24.10.2021, 20:42
1 / 3

MASLINKI rekolta 2020/2021g

60 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Продавам зелена маслина непреработена некалибрирана само соберена од дрво 60ден реколта 2021год може да дојдете и да видите не ги увезувам јас лично ги произведувам моја маслинка во с.Јосифово.078 597 001