Број на оглас: 4059432
Објавен на: 28.10.2021, 11:39
1 / 6

***BMW X5 ***

5.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2022
Сила на моторот:
135 kw / 184 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Voziloto e vo inzvondredna sostojba.
Poseduva :
ABS ESP
BORD KOMPJUTER
KILIMATRONIK DVOZONSKI
CD SARZER
TIPTRONIC
TEMPOMAT
PODESIV VOLAN SO KOMANDI
KOZEN SALON
GREACI NA SEDISTA
PARKING SENZORI
SENZOR ZA DOZD
SENZOR ZA SVETLA
KSENON FAROVI
MAGLENGI
ELEKTRICNO PODESUVANJE NA SEDISTA SO MEMORIJA
SENZOR ZA ZATEMNUVANJE NA RETROVIZORI PRI GOLEMA SVETLINA NAVECER
TONIRANI STAKLA
SKLOPIVI RETROVIZORI SO GREACI
ROLETNA NA GEPEK
VEBASTO
MOTOR MENUVAC BESPREKORNI
BANDAZI 19 ORIGINAL BMW MOZE I ZAMENA
E 46 330i, Audi