Број на оглас: 4059383
Објавен на: 27.10.2021, 13:58
1 / 12

CAN AM 570cc

9.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Can Am
Вид:
ATV/со четири тркала
Година:
2018
Модел:
Outlander 570
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


258 Casovi rabotno
4200 km
2018
Doneseno od Amerika
Usa tablici
Sajla napred so kopce elektronsko
So korpa napred za cistenje sneg
So golem bagaz nazad
Moze da se proba