Број на оглас: 4059049
Објавен на: 02.12.2021, 09:17
1 / 12

BMW 730 REDIZAJN TOP SOSTOJBA

9.000 € 9.500 €
Марка:
BMW
Модел:
730
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2022
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Fulll servis masla filtri pred 500km kocnici novi ,perfektno vozilo so najfull oprema nema so nema vakum na vrati greenje ladenje na sedista navi zavesi memorija nansedista i mn mn drugo za kes top cena .NAPOMENA CENATA E ZA KES ,KOLATA E NA REALNI KM PROVERKA KADE SAKATE,MOZNA ZAMENA 078-346-116