Број на оглас: 4058976
Објавен на: 23.09.2021, 16:22
1 / 9

Polovni gumi Michelin

150 €
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
6.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
195
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


4 komplet Polovni gumi Michelin Energy saver letni 195/65/15 so celicni bandazi za VW
Gumite i bandazite se proizvedeni 2017 godina
poveke info samo na telefon bez poraki.