Број на оглас: 4057141
Објавен на: 01.09.2021, 13:29
1 / 2

Mashina za sechenje cigli

600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Italijanska trofazna mashina za sechenje cigli dijamant list 50cm.zashtita na motor