Број на оглас: 4056794
Објавен на: 13.10.2021, 17:44
1 / 1

Kluc Kluch Klucevi Клуч Клучеви | Peugeot Citroen PSA

2.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Ви нудам изработка на кодиран клуч за Peugeot и Citroen, со и без далечинско.

Со новиот клуч, ќе може да се стартува возилото и ќе можат да се отворат вратите механички и далечински. Со овај клуч, може да сте сигурни што и да се случи со вашиот оргинален клуч.
Во случај на губење на оргиналот, нема потреба да правите клуч по брава или менувате брава, како и да плаќате поголема цена за кодирање на нов клуч, постапката е многу поскапа, кога нема ниту еден клуч кој може да го стартува возилото.

Не можам да изработам клуч по карго, мора да се програмира новиот клуч на возилото.

За изработка, потребен ми е вашиот исправен клуч и вашето возило.

Клуч без далечинско, кодирање и режење - 1500 денари.
Клуч со далечинско, кодирање и режење - 2500 денари.

Телефон/Viber: 076679806, Славко, Битола.