Број на оглас: 4056465
Објавен на: 23.10.2021, 11:45
1 / 12

SEAT IBIZA 1.4TDI 82KS ECOMOTIV

3.400 €
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
58 kw / 79 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🆕️SEAT IBIZA 1.4TDI 82KS ECOMOTIV🆕️
⭐⭐⭐2009G⭐⭐⭐
🇪🇺🇪🇺🇪🇺3400E🇪🇺🇪🇺🇪🇺
📱📱📱078236950📱📱📱
❄CLIMATRONIC ISPRAVEN❄
KOMANDI NA VOLAN
RADIO CD MP3 AUX USB
ALUMINSKI FELNI ORIGINAL.OD MODELO
ODLICNA SOSTOJBA