Број на оглас: 4056341
Објавен на: 08.10.2021, 11:44
1 / 5

Se prodava ili moze i zamena Tomos 1977 g. vo ispravna sosto

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava ili moze i zamena Tomos 1977 g. vo ispravna sostojba.
Cena po dogovor.

Kontakt: Sasho 075 205 044