Број на оглас: 4056274
Објавен на: 22.10.2021, 12:38
1 / 6

Se prodava citroen С1 1.4hdi 40kw so 4 vrati klima abs servo

3.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
C1
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2022
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Uvezena od it sega
Registrirana sega
Smeneto
4 novi gumi
Ulje vo menjac
Ulje vo motor
Filtet za ulje,vozduh,klima i za nafta
Antifriz NOV
Rebrast linest kais i zategac GLANC NOVI
Zameneta sajbna za klima KLIMATA LADI 100%
2 KLUCA so dalecinako
Predni prozori elektricni
Radio so CD
INFOOOO SAMO NA OVOJ BROJ
INFO SAMO NA 078 425 595 MICE