Број на оглас: 4055719
Објавен на: 27.10.2021, 10:15
1 / 7

Plac vo Berovo na Berovsko Ezero

20 € 23 €
Квадратура:
955 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Placot e pomedju VIP i Lake Palace,ima markica za gradba A1 -15 x 12 m vo osnova . Ima kanalizacija,voda i struja . KP 10302/3 Berovo/Berovo Von grad i IL 5801 .
Cena 20 e za m2 .