Број на оглас: 4052852
Објавен на: 19.01.2022, 10:08
1 / 10

TIG/CO2/aparati zavaruvanje

300 € Цената не е фиксна
katerina
Струмица

Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


uvoz na sekakov vid na aparati za zavaruvanje po povolna cena profesionalni tig /acdc /rosfajt/fronius/miler/kemppi i dr poveke info na viber 079353307