Број на оглас: 4051250
Објавен на: 27.11.2021, 10:14
1 / 1

Motor za iveco stralis

1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Motor za iveco stralis 420 konjski sili euro 5
Ima pominato 1100000 kilometri
Ne trosi ulje
Moze kompleten moze i gol motor