Број на оглас: 4050736
Објавен на: 19.11.2021, 17:16
1 / 7

Bmw 530 xd

7.500 €
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 530 xd 4x4 start stop 231ks
Broj za kontakt 078427797