Број на оглас: 4049043
Објавен на: 25.09.2021, 11:54
1 / 5

Yamaha R6 -99 moze zamena za kola

2.000 € Цената е фиксна
Марка:
Yamaha
Вид:
Спортски
Година:
1999
Модел:
R6
Километри:
40000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Yamaha r6 extra sostojba i mnogu socuvan, mozna zamena za kola !
Fiksna cena 2000€ za ponisko ne !