Број на оглас: 4049034
Објавен на: 06.10.2021, 13:40
1 / 9

POLO DELOVI

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ima se motor na kola 1 2 12 v