Број на оглас: 4048117
Објавен на: 14.10.2021, 18:51
1 / 1

Kran za invalidi

800 € Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Медицински производи

Вид на оглас: Се продава


Nova cena 3800evra
Do 150 kg
Germansko proizvotstvo