Број на оглас: 4047401
Објавен на: 22.10.2021, 13:57
1 / 3

Kawasaki Z750

3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Kawasaki
Вид:
Спортски
Година:
2007
Модел:
Z750
Километри:
65000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kawasaki Z750 vo super sostojba smeneto ulje i zadni plocki registriran i osiguran do 4 mesec 2022