Број на оглас: 4047346
Објавен на: 11.09.2022, 18:36
1 / 5

Se prodava Kukja / Куќа

25.000 €
Број на соби:
6
Квадратура:
1 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
1 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Makedonski Brod Ul Prvomajska 14

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Hitno Se prodava kukja na dobra lokacija vo makedonski brod
Za povekje detail kontaktirajte me na 075676175