Број на оглас: 4046479
Објавен на: 13.12.2021, 15:12
1 / 4

VW Passat 2.0 150 KS Bluemotion

16.500 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2016
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
112 kw / 152 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава VW Passat во одлична состојба , цена поволна . Фул опрема , сервисни документи . Прв сопственик . 4 зимски гуми , сервисирана , регистрација до октомври 2022 .