Број на оглас: 4046437
Објавен на: 04.10.2021, 13:00
1 / 5

SINGER Машина за шиење

6.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Вид на оглас: Се продава


Машината е како нова неупотребена и многу сочувана.

Можете да ја погледенте на лице место.