Број на оглас: 4046107
Објавен на: 06.10.2021, 12:37
1 / 4

Hitachi bateriska shrafilica 14.4V

9.999 МКД Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Hitachi bateriska shrafilica 14.4V
So 3.0 Ah baterija
Nova nekotistena.

Info: 078433751