Број на оглас: 4045691
Објавен на: 13.10.2021, 22:00
1 / 11

BMW 118d - FaceLift - 143 PS

По Договор Цената не е фиксна 1 €
Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2022
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава BMW 118d - Колата е редовно одржувана има направено голем и мал сервис овој месец , колата е регистрирана цела година.
од опрема поседува навигација , команди на волан , парк сензори ....
Повеќе инфо 077 409 939 само за сериозни!!