Број на оглас: 4042024
Објавен на: 15.10.2021, 10:26
1 / 3

Кирби правосмукалка

По Договор

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Вид на оглас: Се продава


Кирби со перач и сите елементи
Направен сервис пред месец дена за повеке инф. на тел.