Број на оглас: 4040172
Објавен на: 02.12.2021, 12:20
1 / 9

Passat 1.9 TDI - 81kw 110ks

2.000 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


1.9 TDI - 81kw 110ks