Број на оглас: 4039344
Објавен на: 10.09.2021, 13:00
1 / 5

Продавам Опел астра

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1993
Гориво:
Дизел
Километри:
350000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Опел астра 1.7 дизел. Сочувана и одржувана. Регистрирана МК. Цена по договор. Информации на 078-364-298