Број на оглас: 4038904
Објавен на: 05.10.2021, 11:03
1 / 3

rasprodazba na traktori imt ferguson 533 539 542 ford fiat

2.300 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


rasprodazba na traktri
-imt ferguson 539-god1982-2650 euro
-imt ferguson 542-1984-2300 euro
imt ferguson 539-1981-2900euro
za poveke informaci
077-878-859
077-878-859